Podmienky používania webovej stránky

Pred používaním webovej stránky www.blog-feelthewool.sk je nutné si prečítať podmienky používania.

Pravidlá používania sú záväznou dohodou medzi prevádzkovateľom webovej stránky a používateľom webovej stránky (registrovaní aj neregistrovaní užívatelia). Používanie webovej stránky je podmienené súhlasom s Podmienkami používania. Ak s nimi nesúhlasíte, nepoužívajte prosím našu webovú stránku.

 

Súbory cookies umožňujú tejto stránke poskytovať lepšie služby. Zobrazovaním stránky vyjadruješ súhlas s používaním a uchovávaním cookies súborov.

 

Ako autorky článkov tohto blogu si vyhradzujeme právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie a na verejný prenos článkov, ako aj na verejné rozširovanie rozmnoženiny týchto článkov v zmysle § 33 ods. 1 písm. a) a d) autorského zákona.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek použitie častí alebo celku, najmä rozmnožovanie a šírenie textov, fotografií či iného obsahu z www.blog-feelthewool.sk akýmkoľvek mechanickým alebo elektronickým spôsobom aj v inom než slovenskom jazyku bez písomného povolenia autoriek je zakázané (prípadne je šírenie obsahu možné s použitím spätného linku – kontaktovať autorky).

Niektoré obrázky na www.blog-feelthewool.sk boli nájdené na webe a sú preto považované za verejné vlastníctvo. Ak niektorý z uverejnených porušuje vaše autorské práva, kontaktujte nás a my ich, hneď po predložení dôkazu vlastníctva, z tejto stránky odstránime.

 

Za komentáre pri článkoch nenesieme žiadnu zodpovednosť. Žiadame však návštevníkov, aby vo svojich príspevkoch a komentároch nepoužívali vulgarizmy, nadávky, osočujúce výrazy alebo rasovo motivované urážky.

Vyhradzujeme si teda právo bez udania dôvodu nezaradiť alebo vymazať akýkoľvek komentár k príspevku, a to najmä taký, ktorý sú v rozpore so zákonmi Slovenskej republiky, Európskej únie, v rozpore s dobrými mravmi, príspevky obsahujúce obsah určený  pre dospelých, propagáciu hazardných hier, rasovú neznášanlivosť a podobne.

 

Obsah tejto stránky má len informatívny a zábavný charakter. Nezodpovedáme za správnosť a aktuálnosť informácií uvedených na stránke www.blog-feelthewool.sk.

Ďakujeme, že tieto podmienky rešpektujete.