My, Simona a Petra, sme spojili všetky naše sily a dali sme našim snom o niečo hmotnejšiu podobu. Každá z nás je úplne iná a preto si neskutočne rozumieme. Naše priateľstvo má energiu. Preto sme chceli vytvoriť miesto, kde túto energiu budeme šíriť. Projekt FEEL THE WOOL je dôkazom toho, že protiklady sa priťahujú.

Vytvorili sme tento blog, aby sme vytvorili komunitu.

Okrem tých najfamóznejších vlniek z eshopu s tebou chceme zdielať aj milión iných vecí. Preto ťa uisťujeme, že si na správnom mieste. 

Práve si našiel inšpiráciu.

Petra.jpeg
  • Instagram

Ahoj, ja som Peťa a vítam všetky tvorivé duše na blogu FEEL THE WOOL – môjho srdcového projektu. Chcem prostredníctvom FTW sprostredkovať aj tebe to, čo som našla v pletení, háčkovaní a celej štrikovacej komunite. Ako pracujúca matka troch detí, so stresujúcim zamestnaním, domácnosťou často na zrútenie a nedostatkom možností sa odreagovať a zrelaxovať som objavila ručné práce. Dokonalé materiály, nekonečno možností prebudiť v sebe kreativitu a ten najväčší poklad – chvíľka iba pre seba. Nechaj sa stiahnuť do tohto sveta, verím, že neoľutuješ 😊

Čusiky! Moje meno je Simona.

Som veľmi rada, že si zavítal na náš blog.

Verím, že toto miesto bude pre teba nekonečným zdrojom inšpirácie a že sa jeho neoddeliteľnou súčasťou staneš aj ty. Budem rada ak spolu s nami budeš šíriť vášeň nie len pre pletenie, ale aj kreativitu, slobodu, tvorivosť a sebavyjadrenie, ktoré sú s tým úzko spojené.

Vitaj u nás!

Ak ťa bližšie zaujíma projekt FEEL THE WOOL a si zvedavý na nejaké tie pikošky, prečítaj si článok.

Alebo napíš na info@feelthewool.sk a pokecaj s nami.

1970-01-01 01.00.00 39.jpg
  • Instagram