• Simona

A ČO POD VIANOČNÝ STROMČEK?

Updated: Dec 11, 2020

Iste aj ty každý rok pred Vianocami riešiš, ako potešiť svojich blízkych. Či už máš doma kreatívca alebo niekoho, kto by sa rád naučil niečo nové, máme pre teba pár tipov na darčeky. Dokonca ten darček môžeš vyrobiť vlastnoručne. Poď sa inšpirovať!


VIAC CHUNKY VIAC FUN

Hrubé svetre pletené na hrubých ihliciach sú už niekoľko sezón trendy. A nie len tie! Rok 2020 sa nesie v znamení chunky čiapok a chunky šálov. Túto vlnku určite nikto neodmietne.

Možností je nekonečno a z COOL WOOL a CRAZY SEXY WOOL si určite vyberie každý.

Na chunky čiapku ti vystačí jedno klbko a kruhové ihlice veľkosti 12 mm alebo 15 mm.

Na trendy chunky šál ideálne 3 klbká. Návod s videami nájdeš TU.

Pre vášnivého štrikéra, ktorý si trúfne na sveter bude potrebných cca 6 - 7 klbiek a viac,

v závislosti od veľkosti a strihu.ČELENKOVÁ SEZÓNA

Dali sme to dokopy so skvelou Soničkou z @tvorit_a_lubit a po BIOLOGICE sa len tak zaprášilo! Na YOUTUBE opäť nájdeš ten najfamóznejší a zrozumiteľný návod na tento skvost 😊

Vlnka je krásne mäkká a jemná. Samozrejme zahreje a zima v tomto prípade nehrozí.NADČASOVÝ MOHÉR

Raglán ovládaš ľavou-zadnou alebo je to pre teba výzva, ktorú si chcel vyskúšať? Splietaním 4 vlákien najjemnejšieho SILK MOHAIR vyrobíš dokonalý svetrík. Návod nájdeš TU. Ak chceš tieto klbká podarovať, kľudne k ním prihoď náš návod a inšpiruj ďalej 😊NIEČO PRE TÝCH NAJMENŠÍCH

Vyrobený darček má okrem originality aj pridanú hodnotu - lásku. No a pri tých najmenších to býva aj dedenie z generácie na generáciu. Háčkovaná deka či upletený overal nájde využitie aj o niekoľko rokov 😊 Kvalitný materiál a láska, s ktorou sa o takéto vecičky staráme, prežijú všetko.

Ideálne priadze na projekty pre najmenších sú SUGAR BABY ALPACA, FAIR COTTON

či PIMA COTTON.


MACRAMÉ BOOM

Len čo raz vyskúšaš uzlíkovanie, zamiluješ si ho. Preto sú makramé špagáty ideálny darček. Vyuzlíkovať niečo pekné nie je tak náročné a nezaberie to veľa času. Navedú ťa aj naše videá na IG TV.

BOBBINY špagáty nájdeš u nás v troch prevedeniach a do konca roka stále za špeciálnu cenu. Myslíme, že tento darček neodmietne nikto, pretože pekne spríjemní

a vyplní dlhé zimné večery.DARČEKOVOU POUKÁŽKOU NIČ NEPOKAZÍŠ

Chceš obdarovať náročnejšieho štrikéra, ktorý si najradšej vyberie sám? V tom prípade je jasná voľba darčeková poukážka. Na výber máš niekoľko hodnôt s platnosťou 1 rok.


Veríme, že ti tieto naše mini tipy odľahčili predvianočný zhon a výber darčekov už pre teba nebude problém.

Určite nám daj vedieť ako veľmi klbká potešili pod stromčekom a a pre viac inšpirácie nás sleduj na sociálnych sieťach INSTAGRAM a FACEBOOK.


Tešíme sa na teba.

65 views0 comments

Recent Posts

See All