• Simona

Spoznaj BettaKnit

Updated: Aug 7, 2019

Rozhodli sme sa, že v týchto článkoch ťa uvedieme trošku do obrazu. Chceme vlnky priniesť bližšie k tebe, a to nie len tým, že z nich budeš tvoriť svoje famózne projekty, ale aj tým, že značku budeš bližšie poznať – kto je jej tvorcom, či akú ma históriu.

Niekedy je to veľmi zaujímavé a okrem kvality ti značka prinesie aj mini príbeh zo svojho zákulisia. Tak čo, si zvedavý?BettaKnit je talianska značka. Bola založená pred niekoľkými rokmi s cieľom priniesť do života vášeň. Táto vášeň vznikla z rodinného biznisu, ktorý sa už viac ako 50 rokov venoval výrobe priadze. Tieto vlnky sú v súčasnosti exportované do celého sveta.


Baby Loop

Motto ,,Be kind“ hovorí za všetko: ,,Veríme v láskavý a ohľaduplný životný štýl, v udržateľnú módu neprodukovanú masovo, v ručné pletenie z lásky.“


Pletenie je tradícia, často krát spájaná s našimi babičkami. V súčasnosti je to niečo spoločenské. Je to cool. Pletenie je pre všetkých, pre tých ktorí chcú mať na sebe niečo unikátne, jedinečné a luxusné.

KISS ME MOHAIR

Veľmi sa nám páči, ako nám BettaKnit opísala štrikovanie. Každý kúsok, ktorý pletieš ti pripomína čas, ktorý si trávil jeho výrobou. Je to ľahké, ale zároveň je to výzva. Časom chceš štrikovať zložitejšie kúsky. A samozrejme viac a viac.

My úplne súhlasíme. Čo na to povieš ty?BettaKnit je ambasádorom mladistvého a cool štrikovania a každú sezónu prináša niečo nové. Či už farby alebo materiály. Vždy ide s aktuálnymi trendmi.


Priadze sú veľmi jemné a kvalitné. A sú tiež veľmi špecifické, či už materiálmi alebo farbami. Pozri sa na náš e-shop a vyber si! Nájdeš tam jemné merino, recyklovanú denim bavlnu, chlpatú alpaku, či chunky vlnu na tvoj obrovský sveter.Ktorá priadza od BettaKnit ťa najviac zaujala? Pozdávajú sa ti viac pestré, či skôr neutrálne farby? Určite nám daj vedieť dole do komentárov.


A nezabudni svoje výtvory z priadze od BettaKnit zdieľať pod hashtagom woolvibes.

48 views0 comments

Recent Posts

See All