• Simona

Spoznaj WOOL AND THE GANG

Sme tu opäť s ďalším článkom o ďalšej značke. WOOL AND THE GANG patrí na našej stránke medzi vašich obľúbencov. Zaujme na prvé počutie - svojim cool názvom, na prvý dotyk – svojou kvalitou, na prvý pohľad – svojimi farbami.


Hlavným posolstvom WOOL AND THE GANG je to, aby sa móda tvorila odlišne, nie masovo. Móda by mala byť tvorená s láskou, mala by byť unikátna, vyjadrovať každého jedinečnosť. Samozrejme s ohľadom na životné prostredie a udržateľným spôsobom.

Okrem toho, priadze od WOOL AND THE GANG sú vysoko kvalitné. Každý z nás vlastní kúsky oblečenia, vyrobené niekde ďaleko v zahraničí v nie práve najlepších podmienkach. Tieto kúsky často po pár noseniach už nevyzerajú tak, ako na začiatku. Preto zakladatelia tejto značky podporujú mladé generácie, aby sa nebáli, tvorili vlastnú módu, ktorá je nadčasová a ďalej toto posolstvo šírili. A aby s hrdosťou nosili svoje famózne výrobky.


Priadze od WOOL AND THE GANG sú vyrábané tak, aby neubližovali životnému prostrediu. Najčastejšie používaný materiál je vlna, ktorá je prírodná, obnoviteľná a biologicky rozložiteľná. Značka tiež spolupracuje s módnymi závodmi. Znovu používa módny odpad do svojich priadzí. Znižuje sa tak skládkovanie.


A kto je za touto značkou? Ako inak, 4 ženy. Aurelie Popper a Jade Harwood, ktoré študovali odevný dizajn a začínali u značiek ako Alexander McQueen či Balmain v Paríži. Ďalšou je Elisabeth Sabrier, milovníčka priadzí a Lisa Rodwell ako hlava toho všetkého.Keď si raz vyskúšaš prácu s touto priadzou, zamiluješ si ju. V našej ponuke nájdeš výber z tých najobľúbenejších materiálov a odtieňov.


SHINY HAPPY COTTON – táto priadza z bavlny je krásne mäkká. Nie je ani extra lesklá ani matná, niečo medzi. Tu si môžeš pozrieť všetky odtiene.


CRAZY SEXY WOOL – to je prvé, čo nám napadne keď sa povie WATG. Hrubá chunky vlna, z ktorej si dokážeš upliesť sveter za pár hodín. Určite odporúčame vyskúšať!


SUGAR BABY ALPACA – jemná priadza z nadčasového materiálu. Tak akurát chlpatá, v dokonalých zemitých farbách. Pozri si ich tu.


Povieme ti pravdu, sme veľmi pyšné na to, že WOOL AND THE GANG je súčasťou aj toho nášho príbehu. Všetky vlnky u nás milujeme rovnako, ale každá má niečo iné do seba.


Poznal si túto značku? Ktorá priadza ťa najviac zaujala? Určite neváhaj a podeľ sa s tvojimi dojmami do komentu.


Objav aj ty priadze od WOOL AND THE GANG a staň sa súčasťou woolvibes.


157 views0 comments

Recent Posts

See All